Thursday, April 29, 2010

Windows AutoLogin

Щоб включити автологін потрібно в реєстрі у гілці
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Створити параметр AutoAdminLogon і присвоїти йому 1. Потім створити два параметриа REG_SZ:
DefaultUserName
DefaultPassword

І в якості параметрів вказати логін і пароль користувача.
Пароль буде доступний всім хто має права доступу до цієї гілки реєстру.

No comments:

Post a Comment