Щоб включити автологін потрібно в реєстрі у гілці
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
Створити параметр AutoAdminLogon і присвоїти йому 1. Потім створити два параметриа REG_SZ:
DefaultUserName
DefaultPassword
І в якості параметрів вказати логін і пароль користувача.
Пароль буде доступний всім хто має права доступу до цієї гілки реєстру.
Thursday, April 29, 2010
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a Comment