Thursday, September 1, 2011

IT Послуги у Львові

Знайшов класний сайт з рекламою IT послуг у Львові. це http://www.sysadmins.org.ua/ на будь який смак. і для приватних користувачів і для організацій

ось що вони пропонують
Встановлення IP камер відеоспостереження у вашому офісі чи домі.
Проектування та прокладання комп'ютерних мереж.
Встановлення різноманітних серверів та інтеграція їх у вашу інфраструктуру.
Супровід IT інфраструктури вашої компанії, штатом професійних системних адміністраторів.
Ремонт комп'ютерів вдома чи офісі з виїздом на місце.
Послуги Бухгалтера.
Продаж ноутбуків.
Встановлення 1С бухгалтерії та Електронної звітності.
Техніка Apple - IPhone, IPod, IPad

Saturday, August 27, 2011

Удаление сообщений Windows Genuine Advantage Notification


А Вы случайно не пропустили в обновлениях Windows этот самый «Windows Genuine Advantage Notification» (WGA). Если установили и теперь Вас постоянно достают сообщения с напоминанием о необходимости приобретение лицензии для Windows, и прочие неудобства делаем следующее (проверено для Windows XP Prof.):

1. Нажмите «Пуск» и «Выполнить»
2. В поле окошка «Запуск программы» введите «regedit» и нажмите «Enter»
3. Используя левую панель пройдите путь «HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify\WgaLogon»
4. Удалите папку «WgaLogon»
5. Перезапустите компьютер

Все.

Monday, July 18, 2011

Як визначити модель ноутбука через командну стрічку

1. Open command prompt with administrative privileges.

2. Type wmic bios get serialnumber to get serial number of your laptop or PC.

3. Type wmic csproduct get name to get model name and number of your laptop or PC.

wmic csproduct >>D:\1.txt
Перенаправити модель ноутера в файл

FOR /F "eol=; tokens=12* delims= " %%i in ('wmic csproduct') do (бла бла бла)
якщо записати це у .bat файл (щоб запускати в cmd з змінною потрібно працювати з одним %) то можна запистаи у змінну модель ноута

Sunday, September 26, 2010

New York

Ми прибули в Нью Йорк!
Переліт вже звичний, з чогось
новенького хібащо виявилася
можливість користуватися Інтернетом
через Wi-Fi прямо на борту літака, під час
польоту... До чого техніка дійшла.

Місто мені подобається!
Люди без дурнуватого південного
акценту, на вулицях немає реднеків що
стріляють в проіжджі машини з
номерними знаками не з алабами)))))

Все виглядає дуже багато, особливо
такі місця як тайм сквер, рокфеллер
центр ітд. Емігрантів ну просто дуууже
багато, погаіжджали так що пройти
неможливо)))) Я вже побував майже всюди!
Фоток достатньо, завантажу як тільки
доберуся до комп'ютера,можливо вже з
України.


Sent from my iPod

Saturday, September 25, 2010

Fwd: Fwd:

>> ... Таксі довезло нас без проблем,
>> розцінки тут 2$ за милю (1.6км) по
>> лічильнику.
>>
>> Аейропорт здався знайомий мені, стоп!
>> 15 травня я сюди прибув, молодий і
>> амбіційний, готовий підкоряти
>> Америку =))))) здається це було зовсім
>> недавно, впринципі як завжди...
>> Аейропорт, здається непоганим, без
>> надлишковоі розкоші. Фотографії
>> додам пізніше.
>>
>> Sent from my iPod

Friday, September 24, 2010

Departure to New York


View Larger Map

Сьогодні в 5.35 ранку в нас літак Delta Airlines до нью йорку!
як завжди за ці чотири місяці не обійшлося без абсурдів, збігів обставин і нефертів.
сама дорога яка займає 40 хвилин в цій алабамі коштує на таксі близько 50 доларів.
щоб заощадити гроші ми попросили одного знайомого який якраз вільний сьогодні нас підкинути але в назначений час подзвонивши йому ми обламалися бо номер більше не обслуговується оператором - він його змінив недавно іпро це не сказав! після сотні дзвінків йому на роботу в надії взнати його новий номер ми здалися, і Сергій домовився з іншою америкоскою підкинути нас за 30$ і щоб ви думали? вона приїхала і почекавши поки ми винесемо валізи 25 хвилин вона безслідно зникла! от і допомога американців...
дальше цікавіше, я залишаюся з валізами набитими всім нашим награбованим (закреслено) чесно заробленим добром і Сергій йде до Макдональду тут біля нас щоб взнати WTF сталося? проходить півтори години, ніслуху ні духу... я в шоці...літак через 4 години відчалює, добре що ми хочаб завчасно вирішили приїхати.
STAY TUNED =))

Monday, August 23, 2010

Apartment change

У вівторок познайомився з двома
Українцями коли прогулювався від Daphne
MacDonalds до Office Depot магазину. Йдемо ми з
турком, розмовляємо і тут чую щось не
те, хтось щось кричить чи що...
виявляється мозок на підсвідомому
рівні моментально розпізнав рідну
мову за три місяці домінування
англійськоі. Розвертаюся і бачу у
вікні готелю людину що щось до мене
гукає, нічого розібрати неможу
підходжу ближче і відбувається
наступний діалог.
-Hello!
-Hello!
-How are you?
-You Russian? (запитує він мене)
-Да! А вьІ откуда?
-Украина
-Да я тоже из УкраиньІ!
-Откуда именно?
-Львов!
*підключається другий в розмову*
-Тьху, то що ти на російській))
-Бліннннн =)))))))

їм по 23 роки, один з Чернівців інший з
Тернополя, роблять тут ремонт в готелі,
їм зараз потрібна допомога тому ми з
Сергієм їм допомагаємо час від часу,
сьогодні перебралися жити в цей
готель, ціна в два рази менша ніж була
за ті убогі апартаменти макдональдсу.
Умови кращі, тут є пральня, цілодобовий
Wireless Інтернет, щодня в номерах
прибирають, та безплатний буфет з 6:00 до
9:00.
Мушу сказати що від фізичної роботи
проснулася ностальгія по Канаді,
всетаки там я достатньо займався
ремонтами, це далеко не макдональдс)))))
Задоволення більше.

Фотографії завантажу при нагоді.

Best Regards by Xenom