Monday, August 23, 2010

Apartment change

У вівторок познайомився з двома
Українцями коли прогулювався від Daphne
MacDonalds до Office Depot магазину. Йдемо ми з
турком, розмовляємо і тут чую щось не
те, хтось щось кричить чи що...
виявляється мозок на підсвідомому
рівні моментально розпізнав рідну
мову за три місяці домінування
англійськоі. Розвертаюся і бачу у
вікні готелю людину що щось до мене
гукає, нічого розібрати неможу
підходжу ближче і відбувається
наступний діалог.
-Hello!
-Hello!
-How are you?
-You Russian? (запитує він мене)
-Да! А вьІ откуда?
-Украина
-Да я тоже из УкраиньІ!
-Откуда именно?
-Львов!
*підключається другий в розмову*
-Тьху, то що ти на російській))
-Бліннннн =)))))))

їм по 23 роки, один з Чернівців інший з
Тернополя, роблять тут ремонт в готелі,
їм зараз потрібна допомога тому ми з
Сергієм їм допомагаємо час від часу,
сьогодні перебралися жити в цей
готель, ціна в два рази менша ніж була
за ті убогі апартаменти макдональдсу.
Умови кращі, тут є пральня, цілодобовий
Wireless Інтернет, щодня в номерах
прибирають, та безплатний буфет з 6:00 до
9:00.
Мушу сказати що від фізичної роботи
проснулася ностальгія по Канаді,
всетаки там я достатньо займався
ремонтами, це далеко не макдональдс)))))
Задоволення більше.

Фотографії завантажу при нагоді.

Best Regards by Xenom

2 comments:

  1. піздєц ти шо в Гамерику ремонтами поїхав займатись? пиздуй назад будеш тут пахати за бутилку!=))

    ReplyDelete
  2. я то думав, хто б то мені ремонт зробив, а тут кваліфікований будівельник з канадсько-америкоським досвідом є)

    Ги, судячи зі всього він розпізнав як ти йдучи з турком йшов і матюкався російською, за браком англ.. матюків)))

    ReplyDelete