Tuesday, August 17, 2010

Fishing











Звичайно улов потрібно зразу приготувати щоб страва була особливо смачною.
Тому був зроблений вибір приготувати уху і частину риби засмажити.



Після очистки все виглядає маленьким але насправді рибки були досить великі =)

Готово =))

No comments:

Post a Comment