Friday, September 24, 2010
Departure to New York
View Larger Map
Сьогодні в 5.35 ранку в нас літак Delta Airlines до нью йорку!
як завжди за ці чотири місяці не обійшлося без абсурдів, збігів обставин і нефертів.
сама дорога яка займає 40 хвилин в цій алабамі коштує на таксі близько 50 доларів.
щоб заощадити гроші ми попросили одного знайомого який якраз вільний сьогодні нас підкинути але в назначений час подзвонивши йому ми обламалися бо номер більше не обслуговується оператором - він його змінив недавно іпро це не сказав! після сотні дзвінків йому на роботу в надії взнати його новий номер ми здалися, і Сергій домовився з іншою америкоскою підкинути нас за 30$ і щоб ви думали? вона приїхала і почекавши поки ми винесемо валізи 25 хвилин вона безслідно зникла! от і допомога американців...
дальше цікавіше, я залишаюся з валізами набитими всім нашим награбованим (закреслено) чесно заробленим добром і Сергій йде до Макдональду тут біля нас щоб взнати WTF сталося? проходить півтори години, ніслуху ні духу... я в шоці...літак через 4 години відчалює, добре що ми хочаб завчасно вирішили приїхати.
STAY TUNED =))
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a Comment