Saturday, September 25, 2010

Fwd: Fwd:

>> ... Таксі довезло нас без проблем,
>> розцінки тут 2$ за милю (1.6км) по
>> лічильнику.
>>
>> Аейропорт здався знайомий мені, стоп!
>> 15 травня я сюди прибув, молодий і
>> амбіційний, готовий підкоряти
>> Америку =))))) здається це було зовсім
>> недавно, впринципі як завжди...
>> Аейропорт, здається непоганим, без
>> надлишковоі розкоші. Фотографії
>> додам пізніше.
>>
>> Sent from my iPod

No comments:

Post a Comment