Sunday, September 26, 2010

New York

Ми прибули в Нью Йорк!
Переліт вже звичний, з чогось
новенького хібащо виявилася
можливість користуватися Інтернетом
через Wi-Fi прямо на борту літака, під час
польоту... До чого техніка дійшла.

Місто мені подобається!
Люди без дурнуватого південного
акценту, на вулицях немає реднеків що
стріляють в проіжджі машини з
номерними знаками не з алабами)))))

Все виглядає дуже багато, особливо
такі місця як тайм сквер, рокфеллер
центр ітд. Емігрантів ну просто дуууже
багато, погаіжджали так що пройти
неможливо)))) Я вже побував майже всюди!
Фоток достатньо, завантажу як тільки
доберуся до комп'ютера,можливо вже з
України.


Sent from my iPod

No comments:

Post a Comment