Thursday, May 27, 2010

Cars

Декілька слів про машини в штатах.
Машин тут багато, старі а особливо вдарені машини тут коштують просто копійки і це такі машини на яких в нас їздять з гордо піднятими головами =))))
ось два варінти що можна купити тут, в алабамі.

1994 HONDA ACCORD - $1100


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/47/1994_Honda_Accord_LX_Coupe.jpg

2000 Chrysler Sebring JXI Convertible - $1250
http://www.cobaltcars.com/Inventory/2000ChryslerSebringJXIConvertible/2000ChryslerSebringJXIConvertible-Banner.jpg

Незнаю як вам але в мене починається депресія по цій причині =(((((
чому в нас не так.

 

7 comments:

  1. депресія у спеку це мабуть страшно )))

    Був такий чудак Біллінгс так він сказав : " За деньги можно,конечно,купить очаровательного пса,но никакие деньги не смогут заставить его радостно вилять хвостом "
    Так що не бери в голову ))))))

    ReplyDelete
  2. Справа в тому що я не економіст і не шарю в ціноутворенні на машини але мені дивно чому одинакові машини коштують різні гроші, і причому що в багатшій америці машини дешевші а ми в Україні щоб мати можливість їздити платимо свої трьохрічні зарплати((((

    ReplyDelete
  3. це тому що в нас негрів нема))

    ReplyDelete
  4. о да точно, думаю в африці ще багато племен ганяють в капцях з під пляшок літрової кока коли))))))))

    ReplyDelete
  5. хоч пост про машини, але я напишу про дороги. Вони тут занадто рівні, хоч в нью-йорку є пару ям. Українські ями краще -ні тобі підвищення швидкості, ні тобі показухи чия машина крутіша (тіпа швидше розганяється, бо великої різниці в віці тут дійсно нема, і марки тут ніби всі нормальні), і за рульом не заснеш. В ночі в америці потрібно бути дуже уважним, щоб часом не збити, афроамериканського пішохода, бо їх темна шкіра дуже зливається з асфальтом, і якщо він не усміхається в сторону машини, то його можна відчути, хіба вже тоді коли на лобове скло рунуло щось важке. А так дороги прикольні, і прибиральників на узбіччях нема.

    ReplyDelete
  6. ахахахаха =))))))) я ржав)))) так тому я думаю їм потрібно запустити соціальну рекламу в стилі "Чорний! хочеш бути живим? смійся в сторону зустрічніх машин"
    ось фото =)) він називається Happy Negro доречі є повна версія цієї фото =))
    http://img7.imageshack.us/img7/3261/239271671m.jpg

    ReplyDelete
  7. ))), і я навіть знаю чому цей negro такий щасливий, бо йому подарували рожеву банданку, про яку він мріяв з 5 років.

    ReplyDelete