Thursday, June 24, 2010

Pictures

Це басейн біля нашого будинку))))))))))))
Він не дуже великий, але техніку сальто вперед і назад повідробляти можна але за умови якщо постійно слідкувати чи на горизонті не зявиться наглядач за басейном.
Ця істота представляє собою здоровезну афроамериканську потвору невідомої статі (ПЕРЕКРЕСЛЕНО) Чорну жінку з постійно дурним виразом обличчя (ПЕРЕКРЕСЛЕНО)
Незнаю як коректно її описати але суть в тому що з нею повязано багато лулзів)))
наприклад коли Юля (дівчина що з нами живе) зявилася в басейн в один з перших разів з нормальним нашим Українським купальником та прогнала її звідти мотивуючи що та показує всім свій зад і що це неприпустимо)))))))))))))) ми всі ітак знали в чому справа, в наглядачки просто страшнюча фігура якій не позавидує сама годзіла
так Юля була з скандалом забанена відвідувати басейн.
Доречі ми з Сергієм також мало не втрапили в халепу коли безневинно лупцювалися і топили один одного в басейні з криками і матюками. але нас врятувало те що значення матюків вона не знала хехе))))))))))))))
дурні американці................



А осьцей басейн ми відвідуємо тільки вночі, але не тому що там так класно тільки вночі, просто він платний і нахаляву пробратися туди можна тільки під покровом ночі і в чорних масках))))))))))))) він огороджений але справжніх Українців не зупинити стальними замками)))))

Це басейн для спортивного плавання, на 5 доріжок, все виглядає досить мило))))


Жаль що позагаряти там не мона(((



Трансформація)))))))))))
Ахахаха =)))) Взагалі вночі можна багато чого цікавого зробити наприклад пробратися на дитячий майданчик.


Пофоткатися з всякою технікою)

Пройтися до цього всього лісом з позиченим ліхтариком що необачні Американці залишають біля своїх будинків.
В нас є сусід, Америкос. Юля нажалілася йому що ми дуже хочемо на флориду і він погодився нас туди відвезти нахаляву, взагалі бути дівчиною це багато халяви можна організувати для себе)))))))))))


Це готелі, сотні яких стоять на протязі всього пляяяяяяяяжууууууу.
Америкос вже в літах але як ми бачимо краса має владу над всіма =))))
Доречі стовпотворіння зліва на фотографії це команда найнятих людей що мають відчищати пляж від нафти, коли ми там були нафта зе не добралася до берега тому вони усердно робили вигляд роботи...
ОКЕАН ПРОСТО ПРЕКРАСНИЙ!

Ось моя реакція на те що я на ФЛОРИДІ і те що я ПЕРШИЙ РАЗ БІЛЯ ОКЕАНУ!!!!




Ахаха))

Щоразу коли випомляю слово "Пляж" постійно затинаюся бо згадую інше слово хехе))


Доречі це здається перший пішохід якого ми бачили на вулиці)))))))))))
Американці в малих містах здається вже давно не користуються ногами для переміщення на середні дистанції)))))))))))


Ну з їхніх машин на вулиці я просто ....... Клааааасс
В Америці кожної суботи люди виносять непотрібний мотлох з своїх гаражів і продають тим хто вважає це не мотлохом, я купив собі машинку для стрижки за 5 $ томущо стрижка в Америці коштує 10 доларів тому я подумав то якось економічно вигідніше)))) ну і крім того вона якісна =))
В комплекті їх навіть цілих дві =)
Нарешті знайшов тут Мексиканський гострий перець, той самий що я так любив в Канаді!
Він настільки гострий що його навіть кусати потрібно дуже акуратно інакше води не напасашся запивати))))) але я вже дуже звик до нього, не можу пообідати без перчика)))))))))))))) ммммм

4 comments:

  1. лєньписатиповністютомутепербуду RrJuly 15, 2010 at 1:38 PM

    яка змістовна фота: ракушки і волосата мокра нога. Мабуть фотограф довго думав над композицією ;ь

    ReplyDelete
  2. а там де ти на тіпа машині, то на третю роботу влаштувався, щоб баню і всьо решта добудувати? Може ну його то всьо, щоб так змучуватися і на рулі засипати?!

    ReplyDelete
  3. нє, то він певно на розпродажу купив за 20баксів)

    ReplyDelete
  4. щоб подорожувати Америкою?

    ReplyDelete