друга причина, не маю ноутбука а третя з чужим ноутбуком треба ще йти сидіти на вулицю бо тільки там ловить безплатний Wi-Fi =))
хочу написати про ціни в Аграрному штаті америки.
Спагетті -- $ 1.80/кг
Рис -- $ 1.15/кг
Хліб -- $ 1.97/680 гр
Молоко -- $ 0.84/л
Яйці -- $ 0.1/шт
Цукор -- $ 1.23/кг
Олія -- $ 1.57/л
Картопля -- $ 1.31/кг
Кетчуп -- $ 0.88/л
Морква -- $ 1.66/кг
Купляли ми найбільші упаковки що продавалися тому це типу найдешевше, але потрібно ще пододавати 8.5% податку і перевестив гривні я щоб скористатися інтернетом сиджу зараз на вулиці і відганяю комарів тому робіть це самі))))))))))))
додам від себе що хліб просто жахливий, цілу буханку американського хлібу навіть дитина може зіжати кулаком до розміру тенісного м'яча.
Або при його виготовленні не використовується пшениця або дають її сім зерняток невідомо, але факт що це не хліб а тільки імітація хлібу. Наш Український краще.
Цукор йде розміром солі, дуже легко сплутати тим більше томущо він зовсім не солодкий, потрібно до чаю давати пів горнятка цього цукру в лапках))
Олія або розбавлена водою або іншого пояснення чому вона просто википає коли щось готуєш немає, тим більше вона до такої степені рафіновона що ні смаку ні запаху соняшника там немає ніатома. її навіть до салату не дати...
Картопля просто дивовижна! коли її вариш ще будучи не готовою всередині, зовнішній шар розсипається. Напевне америкоси люблять тільки п'юре)))))) або нам папався такий сорт кепський.
Все інше ніби просто нормальне)))))
в магазинах все в стані " кинь в мікрохвильовку і готово" картопля порізана, приправлена, мясо порізане посипане спеціями, овочі такіж самі.
Таке враження що вдома вони взагалі не готують, а якщо і готують то в стилі тої самої мікрохвильовки))))))))))
самі немічніші напевно ті що і мікрохвильовки немають ходять цілодобово в макдональдси - це окрема тема для розмови.
скажу тільки що основна складова частина більшості їхніх продуктів це так зване мясо 10/1, стандартне мясо гамбургерів. Доречі його на робоіт готує Сергій, готування виглядає так, дістати з морозильника коробку заморожених котлеток розкласти а грилі, 45 секунд і воно готове до запихування в рот.
Проаналізувавши смакові якості цього продукту без того всього чим задурюють людей тобто булки, кетчупу, огірків. стає зрозумілим що роблять його з перемелених кісток і хрящів, приправ, тирси, ароматизаторів мяса і самого мяса якого там десь десята частина. може тому і така назва? )))))))
це я так думаю, істини незнає ніхто, її приховує зле керівництво макдональдса.
Але для вас мої дорогі читачі я роздобуду правду, звичайно покищо захоплений менеджер нашого ресторану -- мовчить, але як говориться в катуванні -- головне вміння))))))))) тому тримайте руку на пульсі цього блогу =)
Ось його фото))

Звичайно це все жарти.

Шалом малий, ти блін пропав щось....
ReplyDeleteМи з Петровичем чекаэмо на твый приїзд в основному з надії попаритись в твоїй майбутній сауні)))))))
І ще мабуть трохи через те що ти реальний мужик, але то так не основна причина наших очікувань)))))
Ну на всякий випадок можу сказати що якщо ти вирішиш пробухати баблос на сауну то ми з Петровичем злиємо твоє місцеперебування воєнному комісару твого району і я так думаю то бало тобі десь на кордоні в засаді не потрібне)))))
Тому свалу у тебе нема!)
Привези мені сувенір:- стрзнязнігргарн! Ну ти вкурсі)) Я їх в рамку повішу)))) в майбутній сауні...
Так поржав..... а якщо серйозно то бережи себе і удачі тобі! Пиши!
П.С. Про подарок я серйозно!!!
Шалом малий, ти блін пропав щось....
ReplyDeleteМи з Петровичем чекаэмо на твый приїзд в основному з надії попаритись в твоїй майбутній сауні)))))))
І ще мабуть трохи через те що ти реальний мужик, але то так не основна причина наших очікувань)))))
Ну на всякий випадок можу сказати що якщо ти вирішиш пробухати баблос на сауну то ми з Петровичем злиємо твоє місцеперебування воєнному комісару твого району і я так думаю то бало тобі десь на кордоні в засаді не потрібне)))))
Тому свалу у тебе нема!)
Привези мені сувенір:- стрзнязнігргарн! Ну ти вкурсі)) Я їх в рамку повішу)))) в майбутній сауні...
Так поржав..... а якщо серйозно то бережи себе і удачі тобі! Пиши!
П.С. Про подарок я серйозно!!!
Забув сказати!
ReplyDeleteКоли приїдеш ми вирішили тобі поляну накрити в МакДональдсі, посидимо перекусимо чимось смачненьким!))))))))
Блін я ржав)))))))))))
ReplyDeleteЯ так розумію мені якраз час іти на третю роботу щоб заробити на сауну для пацанів і на міні басейн в себе в саду і на всьо всьо інше без чого комісар отримає анонімку з моїм місцеперебуваням)))) ехх друзі))))))))
захвати, продукти, які найбільше сподобалися, особливо свіженької картопельки, а ше можеш взяти трохи мороженої їжі, розігрієш вдома, якщо часом заскучаєш, за смаком пласмаси, тим більше того року всьо затопило, то хоч пюре з'їсиш
ReplyDeleteмені, найбільше подобається, що не зважаючи на всю простоту і легкість розігрівання їжі їм все ж вдається спалити її. Торти тут робляться з порошочку, в який потрібно додати трохи води, деколи олії, і яєць. А щоб зробити омлет, інший порошочок заливають молоком, яке може стояти в холодильнику 2 місяці і не скиснути. Я то думаю, чому переважна більшість населення, мають форму, яка не піддається класифікації, вони ж бідолаги просто не знають що таке людська їжа. Хоча є виключення з правил (для чорнобривців також). Але нічого Український студент знайде вихід з будь якої ситуації і приготує гречку, привезену з дому в мікрохвильовці, яку він позичив на другий день роботи, в людей, які працюють в пралці, і теоретично не мають відношення до кухні.
ReplyDeleteЯкби не шантаж з сторони однієї особи, то мені б прийшлось тримати свій захват, задоволення від цього блогу при собі! Пишу тут, не знаючи чи це нормально і чи буду прочитана. Короче, блог просто БОМБА! Мені дали ссилочку і я цілий вечір була неначе на екскурсії. Настільки прикольно все описано, прокоментовано. Весело, чесно, просто. Ажж всередині мене прокинулася біла зависть, особливо як прочитала про ціни на машини! Ааа, та це ж просто не чесно! Така машинка і так коштує. а у нас сама несправедливість. Все, буду від шантажиста вимагати ще й машину в подарунок. А ще, я можу вас подражнити їжею, але не буду, бо у відповідь отримаю гарні фото з гарними краєвидами і класним описом.
ReplyDeleteУ будь-якому випадку, щераз повторюся блог- надзвичайний!!! Так тримати! Гарного вам відпочинку, легкої роботи, багато грошенят і бомбезного задоволення! Молодець!
я не шантажистка!) Але машини не получиш, бо я ше й жмот), і так багато захотіла
ReplyDeleteАнонімус, дякую за компліменти, дякую за терпіння і час затрачений на цей шматок бітів інформації =))))
ReplyDeletehttp://lurkmore.ru/Анонимус
ось стаття про анонімусів, прочитай кумедна стаття))))
доречі на рахунок іжі, не все так погано, зараз спробую завантажити фотографії всієї нямки що я тут готую хе-хе)))) так студенти знайдуть завжди вихід з ситуації з ідлом)))))))))
=) Хмм, і справді кумедна стаття)))
ReplyDeleteЯ з задоволенням витрачай свій час на перегляд цього блогу. Так як RedRibbon мало що мені розповідає, то я хоч тут позависаю і почитаю цікаві розповіді. Доречі, чекаю фотографії всієї нямки, що ви там собі готуєте, бо ж і справді цікаво як харчуються українські студенти. А ще мені сподобався ваш телевізор в кімнаті. Величенький))))
ей, анонімус мені через тебе тепер підписуватися тре ))). А чого це я нічого не розказую?! Розказую, але трошки менше). А для чого їм телевізор), там краєвиди на алігаторів є, і в акваріум ходити не тре)
ReplyDelete