Це фотографії звичайного Американського Генделика =))
замітив одну особливість, як можна бачити на першій фото американці як у фільмах сідають навколо бармена іті наливають їм по 50 а то і менше грам випивки і вони тріщать з ними про життя.
Ще одна цікава річ, по двох телевізорах постійно показувалися передачі про те як готують їжу, напевне в теорії це має розпалювати апетит наівних відвідувачів =)) і мушу сказати це діє...
Тепер на рахунок Нямки
Звичайно Наталя правильно підмітила, навіть саме звичайне куряче мясо - генно модифіковане, наприклад Chiken McNagets виготовляється з штучно виведеного виду курки, з грудинкою більшою за звичайну.
Все це дуже печально впливає на людей що їх споживають, якщо придивитися на простого відвідувача макдональдсу, ҐАмерику стає жалко, це діти 11 років які вже страждають ожирінням, це жінки які ледве ходять через свої торбоподібні розміри тіл, божевільні чоловіки які мало не розмовляють самі з собою.
я не жартую. ))
Крім того ми багато чого готуємо самі, вчимося, палимо переводимо іжу але прогрес видно неозброєним оком, взагалі Америка це вперше коли я взагалі щось готував, дякую Мамі що навчила основних прийомів перед відїздом =))))))
Тушені кабачки, так навіть таке ми полюбляємо, хоча кабачки всерівно дивні. як завжди щось генно модифіковане напевне((
Щоб зробити смачний плов потрібно всього навсього нарізати моркву і цибулю.
як втушиться, додати замоченого і промитого рису долити знову води і тушити на невеликому вогні. Варіант без м'яса =)))))))))))) але смачнооооооооооо мммммм
Варіант без м'яса =)))))))))))) але смачнооооооооооо мммммм
доречі америкоси називають це "паста"
На цибулю не дивіться, це нещасний випадок))
Картопля як я вже казав розсипається страшенно((

ну та фота де стіл був, виглядає досить апетитно. Класно, на дефіцит курячого, хоч і модифікованого, м'яса не страждаєте. А готуєте самі, чи Юля помагає?
ReplyDeleteа що то таке, вроді зелене, в банячку вариться біля рису?
ReplyDelete=)Урв, нарешті дочекалася!
ReplyDeleteМмм,ну що ж сказати? Рідко коли побачиш як готують хлопці, але у вас досить добре вдається. Хоча мені вас трішечки шкода. Можливо вам як і RedRibbon бандерольку з України вислати? =)
Гарні фото і гарний опис. Надіюся колись попробувати плов у такому виконанні. Доречі, фото і справді виглядають апетитними)))
може вам сала і самогону вислати, бо щось мені то апетитно не виглядає), один пазитиф приїдеш вже будеш вміти готувати)
ReplyDeleteдякую! за салом скучаю за самогонкою - ні =))))))))))))))))))))))))))))
ReplyDeleteя думаю ще недовго залишилося мені мучитися без сала тому вже як приїду )))
а я це так і сприймаю як можливість навчитися робити те що в Україні вчитися просто влом))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ага і будеш ІДЕАЛЬНИМ чоловіком ;ь (а прибираєш,вдома що суботи?)
ReplyDeleteмушу признатися, прибирати влом =) для мене ідеально тут ще піти на другу роботу і приходити до дому тільки валитися на ліжко, тоді і прибирати не потрібно буде)))))))))))
ReplyDelete