Зразу забіжу наперед і скажу свою особисту думку -- Це просто жах, за останні два місяці я вже схилявся до думки що америка деградує, зараз я в цьому повністю впевнений і ось чому я так думаю..
Вхід на диско коштує 5$, в Мобілі на скільки я зрозумів це ще одне з найпристойніших, але що ми отримуємо на ці гроші..
Приміщення просто мізерне по відношенні до людей що напихають туди, в порівнянні до Львова, Біт в разів 10 більший. Місця танцювати просто немає, але це тут і не потрібно томущо з всіх відвідувачів, ніхто і не танцює. поки в привіщенні не набиреться достатньо людей всі просто стоять, на тансполі, в коридорах, всюди. приблизно в 12 годині ночі коли всі сходяться люди набиваються як сардини на танспол і починають рухати головою в ритм музики (навіть не всім це виходить) найкрутіші навіть трішки підскакують.
Так продовжується десь з пів години, за цей час ті що поприходили раніше і вже трішки впилися пивом по 3$ за 0.33 мл підходять взаді до дівчат беруть їх міцною хваткою за талію і так стоять, дівчата починають присідати і тертися об них імітуючи щось що вони напевне бачили на відеоуроках по стриптизу. Імітують це убого, мені навіть більше здається що зміст того дійства не танець як такий, а просто потертися один об одного, о круто. аншлаг....
Дівчата що відвідують диско в більшості симпатичні, напевне це тому що дівчата з зайвою вагою сюди просто не ходять по всім зрозумілим причинам (за талію їх ніхто не ловить) і томущо відвідують диско тільки дуже молода молодь)) в Америці симпатичні тільки дівчата віком 15-20 років. потім 95% розносить до страшнючих розмірів і вони мутують під дією гормонів які додають в корм коровам, куркам і всьому іншому що Американці вживають в їжу.
Моя версія того всього це те що для швидкого росту тварин, для більших прибутків використовуються якісь аналоги чоловічих гормонів, тому чоловіки в більшості нормально виглядають і в старшому віці, своїж гормони нормально переносять)) а жінок після 20 симпатичних я з Сергієм за два місяці ми не бачили. це не рахуючи Емігранток. В предметній області я не розбираюся тому про гормони це тільки припущення, але як я вже говорив все дуже печально...

цей "чорний на фоні" часом не до тебе там пристроївся, ти диви ато вхопить "міцною хавткою", щось вираз пики в нього підозрілий))
ReplyDeleteТа він якийсь під наркотою)))
ReplyDelete