Friday, July 16, 2010

Gulf

Це ключка чи як її там, для гольфу - студенти турки десь поцупили тому ми тепер можемо грати в гольф скільки нам влізе =) тим більше що зразу під боком в нас поля для гри в гольф.




Пейзажі дуже класні
Перед тим як йти грати ми дивилися відео курс навчання але толку з нього як з козла молока

Мячик так і зупинився))
Під час цієї гри - часто втрачаєш терпець і хочеться все трощити і ламати.



Мені також =)






Ми наробили просто страшнючі руйнювання в силу того що перший раз в житті грали в гольф і томущо в нас не було спеціальних підставок під мячі які використовуються при ударі.
Позорисько =)
Щоб нас не змусили за це все платити ми просто це все попритоптували.



Стид))


Стид))


А це вже просто так - дурка =)

2 comments:

  1. це було надзвичайне видовище, шкода мало))))). Блін, хлопці, ви найкращі! Я довго сміялася як ненормальна сама до екрану, аж народ поприходив. Але це був добрий сміх, не знущальницький))). В принципі нічого так грати вмієте, на перекопування городу підійде. Так що народ беріть клюшку до дому і весною чекаю вас на городі!

    ReplyDelete
  2. Дякую =))))) так за перекопування городу це кумедна ідея ))))))))))))))))))
    я думаю ми будемо удосконалюватися! і зможемо за день обробляти декілька соток))))))))))))))))

    ReplyDelete