Короче нам дали два місця якихось інших людей що також запізнилися на свій рейс))))
в 11 ночі ми прибули нарешті в той мобіл і людина що мала нас зустрічати на щастя все ще нас чекала.
В сумі наша подорож зайняла близько 30 годин з тими всіма годинами що ми чекали на пересадки на інші літаки.
А тепер трішки цікавого що я побачив в Штатах.
На машинах спереді можна не розміщати номерні знаки, на мою думку так машини дістають якийсь шарм що і був задуманий інженерами що розробляли дизайн, я думаю це плюс.
Джинси йдуть за якимісь тупуватими розмірами типу 32x32, 30x35, 29x30
Змісту я покищо так і не зрозумів але мушу сказати якщо знайшов свій розмір то вже будь які джинси будуть на тебе хороші а не так що ось ці ніби М за розміром але якісь закороткі))
Траву -- коли роблять ландшавтний дизайн наклеюють квадратними кусками, вирощеними в іншому місці, прикольно, можливо навіть ефективніше, хоча я швидше думаю їм так легше і швидше)))) ну як і все інше в америці)))
Оголошення в газеті (Коли я сама вдома, натисненням однієї кнопки я відправляю повідомлення про допомогу у випадку медичної необхідності, падіння, нападу на дім, пожежі або отруєнням КАРБОНОМ МОНОКСИДУ) ахаха)) напевне в америці часто люди отруюються карбоном моноксиду якщо це поставили в один ряд з пожежею чи медичною допомогою))))))))))) взагалі не знаю що це треба буде глянути в гуглі.
Повісив сушитися ковбасу Салямі, взяв її з собою в Америку, дуже пригодилося, тут дорогувато, Мама замотала в футболку у валізу, при перетині кордону нічого ніхто не казав хоча при заповненні декларація я вказував що вези з собою їду, посуті це неможна, незнаю))
На другий день як ми приїхали до будинку підїхали три машини копів, емммм ми з Сергієм вже подумали що це по нас але це загребли якогось сусіда)))
Доречі ось цей легінь, Сергій.
Сумую за Україною, ага)))))
Ананаси тут ростуть як кущі повсюди))
Житло в нас майже біля самого озера, тут водяться алігатори)))))))))) серйозно)))
Зашивати свої шкарпетки це лажа))))))))
А ще тут водяться потойбічні коти. =)))))
Зараз я в формі виглядаю ось так)))
А ось пафосна фота)))))
ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ

диви щоб алігатор щось не відкусив вночі))
ReplyDeleteа взагалі вітаю з успішним дольотом)
ReplyDeleteпоїхав туда ||, а приїдеш похарчувавшись там( . )
ReplyDeleteМолодець!!!
ReplyDelete=)))))))))) я включив можливість коментувати всім охочим, навіть без реєстрації))))
ReplyDeleteЯ не їм тут макдональдсного їдла! =)))) так що не планую набирати ваги))))))))))
ReplyDeleteніхто не планує, але якимось дивовижним чином все ж набирають...
ReplyDeleteв цій формі можеш паралельно пошту розносити, якшо тут таким ще займаються)
ReplyDeleteа за шо сусіда загребли?
ReplyDeleteзато який тут одяг якісний і головне дешевий. Нові джинси не ліняють на коліна, є прості і приколні футболки, які можна прати з іншим одягом і вони не забарвлять його.
Так шо, що не кажи, а америка, щось таки має хороше))))
а коти це ланч для алігаторів?
ReplyDeleteкарбон монооксиду (СО), якшо пам'ять не зраджує вихлопні гази.
Візми пару ананасів додому, продасиш.
Ми салмі тоже привезли, а ше 4 фляшки,шоколадки, я вже мовчу про запаси каш.
я думаю щось не дуже буде гарно розносити пошту у формі з плямами від кетчупу, гірчиці і всього іншого))))))))))))))
ReplyDeleteа про одяг так ти права все не таке ... як в нас з туреччини попривезене)))
ReplyDeleteта чого з туреччини, бери ближче, львівський підвал, або хата на селі де клєпають взуття з шкіри місцевої свині, в кращому випадку
ReplyDelete