Monday, May 24, 2010

Arrival Part II

Так от, в Customer Service сказали що навіть якщо ми запізнилися на літак то ми можемо безплатно скористатися будь яким наступним рейсом, але на найближчий через 5 годин всі білети нажаль продані, і сказали приходьте зранку, їдьте ночувати в готель. Ми відмовилися сказали що будемо ночувати прямо під їхньою приймальньою =))) прийшли під місце де відбувалася посадка на цей літак через 5 годин і гидким російським акцентом я почав просити, лет ас гоу хоум, ну пліс. ай донт вонт ту сліп ат зіс скейрв ейропорт))
Короче нам дали два місця якихось інших людей що також запізнилися на свій рейс))))

в 11 ночі ми прибули нарешті в той мобіл і людина що мала нас зустрічати на щастя все ще нас чекала.
В сумі наша подорож зайняла близько 30 годин з тими всіма годинами що ми чекали на пересадки на інші літаки.

А тепер трішки цікавого що я побачив в Штатах.





На машинах спереді можна не розміщати номерні знаки, на мою думку так машини дістають якийсь шарм що і був задуманий інженерами що розробляли дизайн, я думаю це плюс.


Джинси йдуть за якимісь тупуватими розмірами типу 32x32, 30x35, 29x30
Змісту я покищо так і не зрозумів але мушу сказати якщо знайшов свій розмір то вже будь які джинси будуть на тебе хороші а не так що ось ці ніби М за розміром але якісь закороткі))


Траву -- коли роблять ландшавтний дизайн наклеюють квадратними кусками, вирощеними в іншому місці, прикольно, можливо навіть ефективніше, хоча я швидше думаю їм так легше і швидше)))) ну як і все інше в америці)))


Оголошення в газеті (Коли я сама вдома, натисненням однієї кнопки я відправляю повідомлення про допомогу у випадку медичної необхідності, падіння, нападу на дім, пожежі або отруєнням КАРБОНОМ МОНОКСИДУ) ахаха)) напевне в америці часто люди отруюються карбоном моноксиду якщо це поставили в один ряд з пожежею чи медичною допомогою))))))))))) взагалі не знаю що це треба буде глянути в гуглі.

Повісив сушитися ковбасу Салямі, взяв її з собою в Америку, дуже пригодилося, тут дорогувато, Мама замотала в футболку у валізу, при перетині кордону нічого ніхто не казав хоча при заповненні декларація я вказував що вези з собою їду, посуті це неможна, незнаю))
 

На другий день як ми приїхали до будинку підїхали три машини копів, емммм ми з Сергієм вже подумали що це по нас але це загребли якогось сусіда)))

Доречі ось цей легінь, Сергій.


Сумую за Україною, ага)))))


Ананаси тут ростуть як кущі повсюди))



Житло в нас майже біля самого озера, тут водяться алігатори)))))))))) серйозно)))


Зашивати свої шкарпетки це лажа))))))))


А ще тут водяться потойбічні коти. =)))))


Зараз я в формі виглядаю ось так)))

А ось пафосна фота)))))

ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ

13 comments:

  1. диви щоб алігатор щось не відкусив вночі))

    ReplyDelete
  2. а взагалі вітаю з успішним дольотом)

    ReplyDelete
  3. поїхав туда ||, а приїдеш похарчувавшись там( . )

    ReplyDelete
  4. =)))))))))) я включив можливість коментувати всім охочим, навіть без реєстрації))))

    ReplyDelete
  5. Я не їм тут макдональдсного їдла! =)))) так що не планую набирати ваги))))))))))

    ReplyDelete
  6. ніхто не планує, але якимось дивовижним чином все ж набирають...

    ReplyDelete
  7. в цій формі можеш паралельно пошту розносити, якшо тут таким ще займаються)

    ReplyDelete
  8. а за шо сусіда загребли?
    зато який тут одяг якісний і головне дешевий. Нові джинси не ліняють на коліна, є прості і приколні футболки, які можна прати з іншим одягом і вони не забарвлять його.
    Так шо, що не кажи, а америка, щось таки має хороше))))

    ReplyDelete
  9. а коти це ланч для алігаторів?
    карбон монооксиду (СО), якшо пам'ять не зраджує вихлопні гази.
    Візми пару ананасів додому, продасиш.
    Ми салмі тоже привезли, а ше 4 фляшки,шоколадки, я вже мовчу про запаси каш.

    ReplyDelete
  10. я думаю щось не дуже буде гарно розносити пошту у формі з плямами від кетчупу, гірчиці і всього іншого))))))))))))))

    ReplyDelete
  11. а про одяг так ти права все не таке ... як в нас з туреччини попривезене)))

    ReplyDelete
  12. та чого з туреччини, бери ближче, львівський підвал, або хата на селі де клєпають взуття з шкіри місцевої свині, в кращому випадку

    ReplyDelete