Tuesday, July 20, 2010

Car

Кожного дня нас відвозять на роботу з дому людина яка постійно запізнюється, забирає на роботу -- пізніше, з роботи також, потрібно постійно чекати і що саме головне ніяких докорів сумлінян вона судячи по всьому не відчуває.
Перший місяць підвозили нас взагалі наші менеджери, відповідно часто бувало таке що на роботу взагалі не попадали томущо не було кому підібрати нас.
Ще одна проблема що в америці це не те щоб незручно жити без машини, це взагалі нереально в містах менших за Нью-Йорк ))
Наприклад до магазину найближчого нам пішки йти більше півтори години, навіть мені, людина що пішки вночі полюбляє пройтися з Сихова на Левандівку це взагалі не подобається, в більшості через те що йти приходиться вдень, вночі може яб і ходив, які проблеми)))))))))))))))))))))
Доречі ми вирішили пройтися пішки в бібліотеку через декілька днів як тільки ми прилетіли в америку. там ми хотіли скористатися халявним інтернетом, на дорогу ми затратили три години в одну сторону, згоріли так що позалишалися білі сліди від наших майок. а саме головне інету дали кожному по пів години)))))))))))))))))) тобто шість годин тьопати щоб пів години посидіти в інеті, це було щось...
Крім того ми просто нічого не бачимо крім роботи, навіть зїздити на той самий пляж це проблема, потрібно викликати таксі а тут воно дорогувато виходить.. в той самий магазин 15 доларів в одну сторону.
А най би їх грім пльнув подумали ми з Сергієм і вирішили розкошелитися на придбання машини.
Інформацію про аукціон де ми можемо її купити нам дала американка з якою ми познайомилися нещрдавно. вона навіть пообіцяла нас туди відвезти і справді це зробила хоча і запізнилася на декілька годин, в цей раз ми машини не купили томущо ми запізнилися всетаки і було вже запізно але я все рознюхав, як це все вигладає, порядок дій і всяке таке. наступні два тиждні вона не мала часу ніяк нас відвезти або просто не брала трубки, якраз після цієї людини моя віра в дружелюбність америкосів дуже похитнулася. Колись напишу про це більш детальніше, зараз просто скажу що це все було дуже печально...
через два тиждні безуспішних спроб добратися до того дурного аукціону, а працює він тільки у вівторок і четвер через безвідповідальність всіх америкосів які або обіцяли в назначену годину допомогти і просто відморожувалися або відморожувалися зразу (і це притому що я обіцяв їх заправити) я врішивши зробити останню спробу я постукав в перші двері в сусідньому будинку і попросив власника квартири нас відвезти на аукціон.
Ним оказався Американець 27 років, веб дизайнер, дуже цікавий збіг обставин томущо спілкування з ним на компютерну тематику дуже допомогло мені зновуж таки відновити віру в Американців, томущо після спілкування з неграми я вже ловив себе на думці що я расист і тепер їх ненавиджу. а від тупості Американців я був взагалі в шоці.
як виявилося вся справа в освіті і весь контингент з яким я спілкувався в тому проклятому макдональдсі це низи суспільства, безграмотні селяни, як я їх тут називаю redneck...
Ця людина знає багато чого про світ на відміну від нелюдів (перекреслено) просто на відміну від людей одна з яких питалися мене чи країна Європа сильно відрізняється від країни Росії... і чи країна Італія знаходиться далеко від країни Європи... вгадайте якого кольору була шкіра цього інтелектуала?
колись докладніше про це напишу..
Добравшись на аукціон ці нові знайомі (а він ще взяв друга бо той розбирається в машинах непогано) підказали декілька моделей машин але вибір був зроблений взагалі інтуітивно, незнаю чому але сама машина чомусь мені сподобалася і крім того власник хотів за неї не менше 2200$ Після того як ніхто не зробив на неї ставок я підійшов до нього напряму і сказав що мені дуже подобається машина я хочу її купити пярмо зараз але є проблема, грошей в нас тільки 1600 доларів нашкребти ми можемо максимум йому 1700. тому якщо він хоче... він спочатку відмовився але я йому сказав що якщо він її віддасть то я йому віндовс переставлю на його ноутбуці)))))))))))))))))))))) він всетаки погодився)) кумедно було. з послугами аукціону і податками в сумі вийшло 1950$ за машину фотографії якої можна бачити нижче.



Тут знаходиться цей аукціон, в майбутньому я навчуся створювати мітки на Google картах і буду викладати сюди вже саму карту з міткою де відбувається подія та чи інша)))
Доречі ось веб сайт. Дизайн вирвиглазий але там є ціни на машини)))
Вибирай що подобається.
І що хочаб їздить =))
Сюди почерзі заїжджають машини і люди роблять на них ставки, якщо того хто робить ставки вивести попідруки так щоб ніхто не бачив то свою машину купити можна досить дешево =)))
Це ця американка

Багато там машин на вибір, як в хорошому стані

Так і повна фігня...

Щасливі пики (закреслено) просто щасливі покупці.
Це вони дали замінник номерних знаків. з ними в америці можна їздити 20 днів після того як ти купив машину, потім можуть бути проблеми ))
ось інші машини і приблизні ціни які були на них виставлені.



Деякі машини що з хрестиками я поставив з дирками від куль в кузові, деякі взагалі тхнуть томущо як нам сказали американці вони були під водою якийсь час =)) я в шоці)))))))))




Ось вона гарнюнька =) TOYOTA CAMRY V6 XLE 1992
ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ??? =))






Красота та й все =)))


Мотор, враховуючи вік і пробіг -- працює дуже добре, не чути ніяких завивань, тріскоту, інших шумів. Єдиний мінус вона не дуже економічна, але миж не в Україні ній їздимо, та і бензин в америці дешевший, ціна за літр виходить 5.45 грн. як так виходить я навіть не знаю. залишимо це на совісті Росії і міста Борислав =)))
Відстані звичайно набагато більші...
на кожному вікні автоматичні склопідйомники, на дверках з сторони водія -- їх цілих чотири
Бокові дзеркала регулюються з допомогою цих кнопок.

Круіз контроль присутній =)
Кондиціонер присутній.

Люк відкривається без проблем.





Сидіння водія регулюється у всіх напрямках)) знизу кнопки відкриття баку для бензину і багажника.

Тойота така Тойота =))

Взагалі це бізнес клас, в машині їхати дуже зручно і просто відчуваєш задоволення від комфортної їзди, єдиний мінус великий пробіг але всетаки потрібна вона тільки на ще два місяці, потім я буду її продавати, вже два покупця в мене є.

Ось реклама від виробника. Реклама ще 92 року виробництва =))
Історія всіх Camry.

3 comments:

  1. Не могла втриматися, щоб тут не накалякати =)
    Аааа, нарешті! Нарешті я дочекалася посту про машинку! Яка вона класна! А яка ціна! Неймовірно! Все, якщо я більше тут не з"явлюся, знайте-мене задушила жаба (на даний момент машина-моя слабість)!!!
    Такі ціни в Україні-мрія.
    Я не знаю як правильно описати те що зараз відчуваю.
    Працюєте, їсти готуєте, город перекопуєте=), експерементуєте і ось за цей період часу щей машинку прикупили.
    Молодці!!!
    Але, от мені б було дуже шкода продавати таку бібіку)))
    Може подаруєте? =) =) =)

    ReplyDelete
  2. Ну я ж не можу заспокоїтися =) Знаєте, скільки така машинка коштує у нас??? Та напевно знаєте, але я напишу, нехай бачать які ви молодці і як вам повезло.
    Така сама бібіка в Україні коштує 6000у.о.
    Ну де справедливість? А? Сиджу і тихо скулю)))
    Еххх =)

    ReplyDelete
  3. Що саме головне в мене такі самі емоції)))))
    я також щасливий з того, надіюся все закінчиться добре ми її продамо хочаб за те ща що купили. тут доречі всі дівчатка на бібіках їздять, думаю і тиб гарно в ній дивилася =)))))))))) дівчина за рулем тепер вже не так дико виглядає як я колись вважав))))))))))))))

    ReplyDelete