Тепер коли в нас є транспорт, ми можемо вільно їздити відпочивати куди нам заманеться, сьогодні ми їздили забирати наші пейчеки, тобто зарплати і заодно заїхали на пляж.
Це студент з Китаю, Hanlin. В Американців є якийсь звичай ставити лавочки у честь померлих людей. Це простий Американець рибак. А це його улов На яхті можна поплавати всього навсього за 300$ для шістьох пасажирів, тобто по 50 доларів з носа за 4 години відпочинку і пянки))) І про щож я думав?!?!?!?! Наш водій ))) А ще ми у вільний час лазимо по приватних територіях)
1) Надзвичайної красоти фотки неба, особливо там де захід сонця 2) на першій фотці так класно знято, в окулярі відображається водій Сергій) 3) а там де ти руки до неба простягнув, це просто...ммммм..ням. Так...так...спокусливо...і...прям на фантазії потягнуло ;ь 4) погоджуюся з Olha 5) хотіла ще щось добавити, але фантазії заважають тверезо мислити, може завтра як згадаю то допишу))))
ДЯКУЮ!!! ти так замічаєш деталі =))) кожну фотографію так детально ? =)))) навіть страшно подумати шо за фантазії)))))))))))))))))))))) ай ай ай Наталя! Shame on you! =))) Жартую)) в Україні поговоримо)))))))
а я шо, а я нічо. Згадала)) - а це простий американець - такий типічний американець)). Питання - а Hanlin при розмові з'їдає слова? Цікавлюся бо зустрічала китайок, то чесно кажучи ні слова не могла розібрати. І ще одне, на тій фотці хмари виглядають майже як крила, точно тепер я зрозуміла. Знаю, знаю, поговорим в Україні, цікаво про що буде розмова ;ь )))))))))))))))))))))))))))))))))
Ммм, знаючи Наталю і переглянувши фото, я здогадалася про що вона фантазувала. Ухх, навіть не знаю, як сказати, але...це щось! P.S. Фото і справді дуже класні, а ще спасибі за відповідь до машинки, я надіюся, що колись матиму бібіку і гарно дивитимуся за кермом.
Молодці хлопці, так тримати!
ReplyDelete1) Надзвичайної красоти фотки неба, особливо там де захід сонця
ReplyDelete2) на першій фотці так класно знято, в окулярі відображається водій Сергій)
3) а там де ти руки до неба простягнув, це просто...ммммм..ням. Так...так...спокусливо...і...прям на фантазії потягнуло ;ь
4) погоджуюся з Olha
5) хотіла ще щось добавити, але фантазії заважають тверезо мислити, може завтра як згадаю то допишу))))
нє, ну прямо Володар Неба і Хмар
ReplyDeleteДЯКУЮ!!!
ReplyDeleteти так замічаєш деталі =)))
кожну фотографію так детально ? =))))
навіть страшно подумати шо за фантазії))))))))))))))))))))))
ай ай ай Наталя! Shame on you! =))) Жартую)) в Україні поговоримо)))))))
а я шо, а я нічо. Згадала)) - а це простий американець - такий типічний американець)). Питання - а Hanlin при розмові з'їдає слова? Цікавлюся бо зустрічала китайок, то чесно кажучи ні слова не могла розібрати.
ReplyDeleteІ ще одне, на тій фотці хмари виглядають майже як крила, точно тепер я зрозуміла. Знаю, знаю, поговорим в Україні, цікаво про що буде розмова ;ь
)))))))))))))))))))))))))))))))))
Ммм, знаючи Наталю і переглянувши фото, я здогадалася про що вона фантазувала. Ухх, навіть не знаю, як сказати, але...це щось!
ReplyDeleteP.S. Фото і справді дуже класні, а ще спасибі за відповідь до машинки, я надіюся, що колись матиму бібіку і гарно дивитимуся за кермом.