Wednesday, July 21, 2010

Relax

Тепер коли в нас є транспорт, ми можемо вільно їздити відпочивати куди нам заманеться, сьогодні ми їздили забирати наші пейчеки, тобто зарплати і заодно заїхали на пляж.


Це студент з Китаю, Hanlin.

В Американців є якийсь звичай ставити лавочки у честь померлих людей.
Це простий Американець рибак.
А це його улов



На яхті можна поплавати всього навсього за 300$ для шістьох пасажирів, тобто по 50 доларів з носа за 4 години відпочинку і пянки)))








І про щож я думав?!?!?!?!

Наш водій )))

А ще ми у вільний час лазимо по приватних територіях)

6 comments:

  1. Молодці хлопці, так тримати!

    ReplyDelete
  2. 1) Надзвичайної красоти фотки неба, особливо там де захід сонця
    2) на першій фотці так класно знято, в окулярі відображається водій Сергій)
    3) а там де ти руки до неба простягнув, це просто...ммммм..ням. Так...так...спокусливо...і...прям на фантазії потягнуло ;ь
    4) погоджуюся з Olha
    5) хотіла ще щось добавити, але фантазії заважають тверезо мислити, може завтра як згадаю то допишу))))

    ReplyDelete
  3. нє, ну прямо Володар Неба і Хмар

    ReplyDelete
  4. ДЯКУЮ!!!
    ти так замічаєш деталі =)))
    кожну фотографію так детально ? =))))
    навіть страшно подумати шо за фантазії))))))))))))))))))))))
    ай ай ай Наталя! Shame on you! =))) Жартую)) в Україні поговоримо)))))))

    ReplyDelete
  5. а я шо, а я нічо. Згадала)) - а це простий американець - такий типічний американець)). Питання - а Hanlin при розмові з'їдає слова? Цікавлюся бо зустрічала китайок, то чесно кажучи ні слова не могла розібрати.
    І ще одне, на тій фотці хмари виглядають майже як крила, точно тепер я зрозуміла. Знаю, знаю, поговорим в Україні, цікаво про що буде розмова ;ь
    )))))))))))))))))))))))))))))))))

    ReplyDelete
  6. Ммм, знаючи Наталю і переглянувши фото, я здогадалася про що вона фантазувала. Ухх, навіть не знаю, як сказати, але...це щось!
    P.S. Фото і справді дуже класні, а ще спасибі за відповідь до машинки, я надіюся, що колись матиму бібіку і гарно дивитимуся за кермом.

    ReplyDelete