Thursday, June 24, 2010

Pictures


































Гамериканські труселі з коміксами))))))))))))))














Крокодил нападає на пластикову пляшку =)














Наш телевізор














Розваги після роботи =))



















Сусідка по кімнаті Юля, вона з Києва.



























В нас є камін =)))





























Щоб покористуватися інтернетом потрібно виходити і сидіти там де сидить цей хлопець))














Тут також бидло смітить в лісі((














Ми живемо зразу біля поля для гри в гольф.














Машина з Half-Life =)














Перша і єдина яма яку я покищо бачив в Америці))














Тут гігантські шишки














Це наш будинок














А це друге місце де ловить інтернет




















ха-ха))

8 comments:

  1. не хочу обіжати, але чому ваша кімната виглядає такою безлюдною, безмебельною, і воопше пустою(ну крім каміну звичано)))? надіюсь хату не спалили)))

    ReplyDelete
  2. Все просто =)
    Це житло ми винаймаємо, там тупо нічого немає))
    Америкоси вважають що якщо студенти приїжджають з всяких країн то умов життя їм не потрібно зовсім, все дуже печально...

    ReplyDelete
  3. звірі... Ну,нам трошки більше повезло... Зато скільки вражень...Майже як в гуртожитку

    ReplyDelete
  4. на рахунок спалити то ми думаємо над цим коли вже будемо зїжджати))

    ReplyDelete
  5. а може не тре, а то наступні студенти взагалі будуть на дворі спати, прям як скаути)

    ReplyDelete
  6. можете не спалювати, просто запустіть туди крокодила, приманіть гамбургерами:))

    ReplyDelete
  7. а в хату доречі можна ж щось з тих розпродажів купати, стульчики там, розкладушку

    ReplyDelete
  8. або може хтось шось з добрих американців в суботу виставить...

    ReplyDelete