Гамериканські труселі з коміксами))))))))))))))
Крокодил нападає на пластикову пляшку =)
Наш телевізор
Розваги після роботи =))
Сусідка по кімнаті Юля, вона з Києва.
В нас є камін =)))
Щоб покористуватися інтернетом потрібно виходити і сидіти там де сидить цей хлопець))
Тут також бидло смітить в лісі((
Ми живемо зразу біля поля для гри в гольф.
Машина з Half-Life =)
Перша і єдина яма яку я покищо бачив в Америці))
Тут гігантські шишки
Це наш будинок
А це друге місце де ловить інтернет
ха-ха))

не хочу обіжати, але чому ваша кімната виглядає такою безлюдною, безмебельною, і воопше пустою(ну крім каміну звичано)))? надіюсь хату не спалили)))
ReplyDeleteВсе просто =)
ReplyDeleteЦе житло ми винаймаємо, там тупо нічого немає))
Америкоси вважають що якщо студенти приїжджають з всяких країн то умов життя їм не потрібно зовсім, все дуже печально...
звірі... Ну,нам трошки більше повезло... Зато скільки вражень...Майже як в гуртожитку
ReplyDeleteна рахунок спалити то ми думаємо над цим коли вже будемо зїжджати))
ReplyDeleteа може не тре, а то наступні студенти взагалі будуть на дворі спати, прям як скаути)
ReplyDeleteможете не спалювати, просто запустіть туди крокодила, приманіть гамбургерами:))
ReplyDeleteа в хату доречі можна ж щось з тих розпродажів купати, стульчики там, розкладушку
ReplyDeleteабо може хтось шось з добрих американців в суботу виставить...
ReplyDelete